OGŁOSZENIA - Zesłanie Ducha Świętego

1. W dzień Pięćdziesiątnicy – Zesłania Ducha Świętego modlimy się o wylanie darów Ducha Świętego dla całej naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. wg porządku codziennego, o 1930 msza trydencka.
  3. W piątek o godz. 1930 w par. św. Barbary odbędzie miejskie czuwanie modlitewne w intencji powołań.
  4. Zapraszamy na Uroczystość Bożego Ciała a szczególnie na procesję ulicami miasta, jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Prosimy grupy modlitewne o ubranie ołtarzy. Dziękujemy za ofiary na ten cel. Przez dwie niedziele będzie wystawiona puszka na dekoracje.
  5. Cały czas zapraszamy na nabożeństwa majowe – codziennie o 1730.
  6. Przypominamy, że sakrament bierzmowania odbędzie się w tym roku 15 czerwca o godz. 1100. Dziś po mszy św. o 1300 spotkanie z kandydatami z klas 8 i ich rodzicami.
  7. W najbliższą sobotę spowiedź dzieci przed Komunią rocznicową. Pierwszą grupę zapraszamy na godz. 800 a drugą na 830. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 1000 i 1300 dzieci z klas czwartych przystąpią do Komunii rocznicowej.
  8. Trwają zapisy na wyjazd z naszej parafii na spotkanie na Polach Lednickich  01 czerwca.
  9. Par. św. Barbary organizuje 1 czerwca wyjazd na Jasną Górę na pielgrzymkę Kół Różańcowych. Mają jeszcze wolne miejsca.
  10. Dziękujemy za ofiary na wsparcie i funkcjonowanie naszej parafii z ul. Kączkowskiego, Dąbrowskiego, Spółdzielców, Ogińskiego, Łąkowej za ofiary składane do puszek przy wyjściu z kościoła oraz na tacę. Dziękujemy rodzicom i dzieciom grupy komunijnej z poprzedniej niedzieli za ofiarowane obrusy na ołtarze i dodatkową ofiarę na kościół.
  11. Zachęcamy do czytelnictwa katolickiej prasy, są dostępne dzisiaj nowe numery tygodnika Idziemy, Gościa Niedzielnego.
  12. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli ŚP. Arkadiusz CIEŚLAK, Zdzisława KOZŁOWSKA, Jerzy WIŚNIEWSKI, Kazimierz MIKOŁAJCZYK. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu.

Pobierz pliki